Program ksiegowy jde

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w gronie Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i łatwości w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i doskonałej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem projektu jest moduł Płace. Dostarcza on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje jeszcze na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi toż żyć ogromnie dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z drugich powodów mogą po nisku nie przybyć do grup klasycznej.